A vezető sikerességét nagymértékben befolyásolja egy megfelelően képzett asszisztens, így a vezetőfejlesztés fontos részét képezheti az asszisztenssel való zökkenőmentes együttműködés fejlesztése. Átfogó rendszerszemlélettel, felső- és középvezetők, illetve asszisztenseik számára egyaránt adunk iránymutatást és konkrét, személyre szabott tanácsokat, hogy a mindennapi eredményességüket magasabb szintre hozzuk.
Auditáljuk az aktuális együttműködést és a rendelkezésre álló keretrendszerben (munkaidő, elérhetőség) megmutatjuk, hogyan tudtok a leghatékonyabban együttműködni. A folyamat eredményeként erőforrásaitok, gondolkodásmódotok, magatartásotok összehangolásával egyre tudatosabbá, motiváltabbá, ezáltal hatékonyabbá váltok.
Segítünk felismerni, melyek azok a kompetenciák, amik kiegészítik egymást és eredményesebben használhattok, illetve mi az, amire szükség van a még hatékonyabb együttműködéshez. Közös munkánk során kérdéseitekre személyre szabott és mérhető megoldásokat találunk.
A 3+1 alkalmas együttműködésfejlesztési tanácsadás tartalmaz:
Időpont: előre egyeztetett időpontban
Helyszín: az ügyfél irodai környezetében
Ár: egyéni árajánlat alapján, angol nyelven is
Tanácsadó: Marosfalvi Csilla
Előzetes megbeszélés, felmérés során céged lehetőségeit és szükségleteit figyelembe véve, veled együtt alakítjuk ki a csapatépítő tréning célját, amely igazodik a vállalati stratégiához, aktuális kihívásokhoz és megoldandó problémákhoz.
Egyaránt tartunk tréninget cégeknek, projekt-csapatoknak (együttműködésfejlesztés, szemléletváltás), vezetőnek és csapatának, valamint kifejezetten vezetők részére.
Egy jó hangulatú csapatépítő tréning segíthet:
A csapatépítő tréning során segítjük a vezetői csapatot vagy egy céges csapatot abban, hogy a céges „mission”-t valóra váltsátok. A tapasztalati úton szerzett tudással kiegészítve képesek lesztek félelem nélkül megbirkózni éles helyzetekkel, jó döntéseket hozni, korlátaitokat átértékelni, nyugodtabbá és magabiztosabbá válni.
Gyertek és legyetek egy csapat!
Ár: egyéni árajánlat alapján
A team coaching együttműködés-fejlesztő folyamat, amely támogatja az együtt dolgozó kollégák vagy több szervezeti egységen átívelő csapatok együttműködését egy általuk megjelölt közös cél elérése érdekében.
A team coaching munka fókuszában a csapat fejlesztése áll, annak érdekében, hogy hatékonyan együttműködő, elkötelezett és felelősséget vállaló csapattá váljanak.
A csapat a team coaching folyamat során képessé válik a csapaton belüli konfliktusok előremutató feldolgozására, egymás példájából, megoldásaiból való tanulásra és eredményesebb problémamegoldásra. A team coaching folyamat során szerzett tanulságok alapján a csapat közösen új együttműködési rutinokat alakít ki és el is kezdi alkalmazni azokat a hétköznapokban is.